Letní tábor Hamr na Jezeře

Letní tábor Hamr na Jezeře s tetou Donnou, tetou Ilonou, tetou Martinou, tetou Míšou a tetou Veronikou. O bezesnou noc se nám starala teta Lenka a teta Eva. Celý týden se nám o hladová bříška starala teta Vlaďka.

  • Naše prázdninové putování jsme začali letním pobytem v Hamru na Jezeře. Poznali jsme nová místa, jako např. Sloní kameny, u tety Mirky jsme si nacpali bříška výbornými třešněmi, a donesli jsme naší tetičce kuchařce Vladěnce i na třešňovou bublaninu. Zahráli jsme si v rámci volnočasových aktivit plno pohybových her a pochutnali si na sto druhů zmrzlin. Každý z nás si nakreslil a následně v lese vytvořil našeho pohádkového skřítka.

Teta Donna a teta Ilona

  • Po vydatné snídani jsme se s dětmi vydali na hřiště, kde jsme si zahráli spoustu her, u kterých jsme se všichni zasmáli. Po sportovních hrách jsme si dali malinovku. V poledne nás čekal výborný oběd od tety kuchařky. Počasí nám přálo tak jsme se s vydali na výlet na Skalní divadlo. Cestou jsme viděli i Stohánek. I přesto že jsme si trochu v lese zašli, úsměv nás neopouštěl. Cestou zpět jsme se zastavili v místní hospůdce, kde si děti za odměnu zasloužily zmrzlinový pohár plný ovoce. Večer jsme si rozdali diplomy a sladkosti. Všem se nám dnešní den moc líbil.
Teta Míša s dětmi
  • Dnes dopoledne jsme byli na borůvkách, teta kuchařka odpoledne upekla na zítra ke snídani bublaninu.
Odpoledne jsme si udělali výlet na Chrastenské vodopády. Děti měly bojový úkol – nejlepší navigátor – vyhrál David  a Kája. Večer děti opékaly vuřty, krmily ovečky, a skákaly na trampolíně. Dětem rozdány diplomy a sladkosti.
Teta Martina a děti