8.4.2017 Putování za velikonočním zajíčkem

…Zaměstnanci věznice ve Stráži pod Ralskem nás pozvali na velmi pěknou akci „Putování za velikonočním zajíčkem“. Akce pro děti byla velmi pěkně připravena, byla opravdu směřována pro děti, a to i pro ty nejmenší. Děti dostaly mapku s trasou, na které musely splnit čtyři úkoly.

Procházeli jsme velmi pěknou přírodou…lesem…a plnili úkoly. Jeden z úkolů byl i pro nás „dospělé“ – naučit se přiloženou básničku, /…známe ji ze školy /ale vzpomenout si ta léta zpětně…byla to fuška…

Vše jsme společně zvládli a došli do cíle, kde na nás všechny čekalo bohaté a pestré občerstvení. Na děti čekala za splnění úkolů a zdárného návratu do cíle velmi bohatá pomlázka v podobě velikonočních sladkostí…každý z dětí si mohl namalovat i své velikonoční vajíčko…a nakreslit i obrázek.

Výborně se o nás všechny, včetně organizace, starala paní Bc. Hana Černá…paní Černé  děkujeme za obrovskou vstřícnost, ochotu a starostlivost během celé akce…..a ostatním zaměstnancům i za vybrané věci, které si děti odnesly…a za přáníčko pro Izabellu a Vojtíška k narozeninám….

Teta Ilona a teta Donna