2.4.2018 VELIKONOCE U NÁS DOMA

Hezké ráno všem, dnes jsme si o chviličku přivstali, abychom se začali chystat na dnešní sváteční den.  Brian a Márinka se pustili do zdobení jarních větviček do vázy na sváteční stůl. Denis a Vlastička společně připravují sváteční chlebíčky a jednohubky. Kája nám vaří kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi. Těšíme se také na společně vyrobený bramborový salát a řízek..mňam, mňam…

Teta Donna společně s námi již připravuje sváteční tabuli, na které máme samé dobroty. To si dnes pořádně Velikonoce užijeme. Také jsme už měli první koledníky, aby jsme my děvčata neuschla..:-)
…až budeme mít vše hotové, zase Vám pošleme společné foto, jak si ten dnešní sváteční den užíváme…
… tak a naše přípravy už začínají vrcholit.. Máme hotový bramborový salát, na  kamnech nám již bublá kuřecí vývar.. Denis naklepal řízky Káje, Vlastička dokončuje chlebíčky. Brian a Márinka se koukají  na velikonoční pohádku:-)
Před obědem  zajdeme za našimi zajíčky na zahradu a také jim doneseme pomlázku, ať si ten dnešní den užijí také tak hezky, jako my…

… Akorát před námi utíkali, protože jsme je vyrušili z jejich pelíšku. Vyzdobili jsme jim jejich domeček, zanechali jim tam dobroty, a šli obdivovat naše první jaro na zahradě. Přivoněli jsme si ke sněženkám a petrklíčům. S tetou Donnou jsme se naučili jarní básničku Sněženka. Moc hezky nám to šlo, zítra Vám ji všem řekneme..

Nyní již hezky obědváme a i Vám přejeme “ dobrou chuť“ a krásné jarní dny..

Děti  a teta Donna